1. Ana Sayfa
  2. Perabet

Perabet oyuncuların artık SlotsMillion üzerinden 3.000 slot makinesi versiyonuna erişimi var

Perabet oyuncuların artık SlotsMillion üzerinden 3.000 slot makinesi versiyonuna erişimi var
+ -

SlotsMillion’un ana şirketi Alea, geç saatlerde çok yoğun geçti ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncular için en iyi oyun seçeneklerini sunmaya devam etti. İlk sanal gerçeklik kumarhanesini SlotsMillion ile piyasaya sürdükten sonra, şirket artık bir VR kulaklığı olmayan veya bir tane giymek istemeyen bireyleri dahil etmeye odaklanıyor. Norveç, Finlandiya ve İsveç’te bulunan kumarbazların artık geleneksel bir web tarayıcısı üzerinden oynayabilmeleri için bir dizi slot oyun içeriğine erişimi var.

3.000 Farklı Seçenek:

Bu bölgelerde bulunan oyuncular toplamda 3,000 farklı online slot oyununa erişebilecek. Mevcut içerik, IGT ve Novomatic dahil olmak üzere birçok üst düzey oyun geliştiricisinden entegre edilmiş oyunlara sahip olan SlotsMillion sayesinde kullanılabilir.

Avrupa Oyunlarına Göre…

SlotsMillion, Playtech ve diğer yazılım sağlayıcıları aracılığıyla gelecekte daha fazla oyun içerecek. Yeni oyunlar sadece ek içerik değil, aynı zamanda en yüksek kalitede oyunlar da sunacak.

Alea’nın ortak kurucularından Alexandre Tomic, Perabet’in yeni teklifine şu yorumu yaptı: “3,000 iyi bir sayı, ama sadece devlet. Her zaman yeni oyunlar ekliyoruz ve yakında diğer ülkelerde bu slot sayısını sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. ”

IGT Ortaklığı:

Bu yılın başlarında, SlotsMillion, IGT ile birlikte çalışmaya karar verdikten sonra portföylerine ekledi. Bu ortaklık sayesinde, İngiltere’de bulunan oyuncular artık masaüstü üzerinden 70’den fazla oyuna ve mobil cihazlar için 50’ye erişebiliyor. Anlaşmaya dahil olan oyunlar Kleopatra ve Vahşi Kurt.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.