1. Ana Sayfa
  2. Betist

Betist Kaplan Oyun Bir Pot Slot Oyunu Jack başlattı

Betist Kaplan Oyun Bir Pot Slot Oyunu Jack başlattı
+ -

İyi bir İrlanda temalı slot oyunundan hoşlanan oyuncular, Betist Tiger Gaming’in İrlanda eğlencesiyle zengin yeni bir slotu başlattığını öğrenmek için heyecan duyacaktır. Jack In A Pot, 15 Kasım’da canlandırdı ve oyunculara Jack the Leprechaun’u içeren 7×7’lik bir ızgara sunuyor. Oyuncular, oyun içerisinde çeşitli bonuslar bulacak ve makaraları döndürürken daha büyük ödüller kazanmaya yardımcı olacak!

Eğlenceli Temalar:

Başlık, İrlandalı bir temaya sahip, bu nedenle makaralar yeşil ve altın rengi boya ile parlak. Makaralardaki semboller arasında yeşil bir papyon, mor at nalı, bir leprechaun ayakkabısı, yonca ve geleneksel kart sembolleri, elmas, kalpler, kulüpler ve maçalar bulunur. Bu sembollerin makaralar üzerindeki kombinasyonları daha küçük ikramiye ödülleri sağlayacaktır.

Betist Tiger’a göre…

Oyun sırasında kazanılabilecek ekstra dönüşler var. Oyuncular makaraları döndürdükçe, yonca yaprakları toplanır. Bir yoncanın dört yaprağı tek bir dönüşte toplandığında, oyuncular ekstra dönüşleri aktive eder! Bunun üzerine, oyun daha büyük kazançlar elde etmek için diğer sembolleri takas dev bir gökkuşağı tetikleyecek bir gökkuşağı vahşi içerir. Gökkuşağı vahşi bir kazanan kümenin parçası ise, özel gökkuşağı takas seçeneğini aktif hale getirecektir.

Bira da bu oyunda vahşi, oyuncuların da daha fazla kazanmasına yardımcı oluyor. Bira vahşi bir kazanan kümenin parçası olduğunda, ızgara üzerinde bira yağmuru bira musluklar tetikleyecektir. Kazanan kombinasyonlar oluşturmak için makaralara yeni semboller dökülür!

Yine boru ile makaralarda başka bir vahşi bulunabilir. Boru, kazanan bir kümenin parçası olduğunda, boruya üfleyecek ve rasgele yüksek ödeme sembollerini bir mega karo haline getirecek olan Cüzzamlı Jack’i aktive edecek!

Bu yeterli olmamışsa, cüce şapkası da vahşi! Kazanan bir kümede şapka vahşi olduğunda, bu Jack’in şapkasını tetikleyecek ve düşük kazançlı semboller daha büyük kazançlar elde etmek için makaralardan kaldırılacak!

Konak Markalarıyla İşbirliği:

Yeni Jack In A Pot slot oyununun lansmanı aynı zamanda Betist Tiger Gaming ile aynı zamanda Mansion ile yeni bir ortaklık anlaşması duyurdu. Tedarikçi, Cebelitarık’ta yerleşik bir operatör grubu olan Mansion ile bir ticari anlaşma imzaladı. Anlaşma, geliştiricinin çevrimiçi slot oyunlarını Mansion’un çevrimiçi markalarında sağlandığını görecek.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.