1. Ana Sayfa
  2. Betist

Betist Giriş Gaming Limited için Bede Gaming Limited ortaklığı

Betist Giriş Gaming Limited için Bede Gaming Limited ortaklığı
+ -

Betist Giriş Incorporated ve online instant-win oyunları yenilikçi, Betist Giriş Gaming Limited ile bir tedarik anlaşması yapıldıktan dört hafta sonra, İngiliz Britanyalı firması Bede Gaming Limited ile benzer bir ittifak imzalandı.

Platform entegrasyonu oyna:

Avrupa Oyun Medyası ve Etkinlikleri tarafından yayınlanan resmi bir basın açıklamasına göre, ortaklık, Londra merkezli firmanın şu anda Bede Gaming Limited’in yenilikçi Play iGaming platformu aracılığıyla çevrimiçi oyun operatörlerine eksiksiz bir başlık serisini sunması anlamına geliyor.

Nakit Buster aralığı dahil:

Anında Win Gaming Limited, aynı zamanda, GVC Holdings, Rank Group ve 888 Holdings gibi operatörlere anında kazan-kazan çevrimiçi casino oyunlarından oluşan portföyünü tedarik etmekte ve Newcastle-Upon-Tyne merkezli Bede Gaming Limited ile yapılan anlaşmanın Cash Buster serisini kapsadığını belirtmiştir.

“Yükseltme” kataloğuna giriş yapın:

Betist Giriş Gaming Limited’in CEO’su olan Rhydian Fisher, iGaming yazılım firmasının portföyünü “güçlendirmesi” için anlaşma sağlaması nedeniyle, Bede Gaming Limited ile oyunların tüm portföyümüzü çekmekten mutluluk duyduğunu açıkladı. En iyi performans gösteren oyunlardan bir seçki.

Fisher’in ifadesi okundu…

“Betist Giriş Gaming Limited’in Kuzey Amerika piyango piyasasındaki deneyimi, Bede Gaming Limited’in Ontario Piyango ve Oyun Şirketi ile yaptığı anlaşma ile birleştiğinde, sınırları zorlamak için harika bir fırsat sunuyor ve kombinasyonun popülerliğini kanıtlayacağından eminiz. Heyecan verici bir zaman ve onlarla yakından çalışmak için sabırsızlanıyoruz. ”

Öne çıkan portföy:

Bede için Ticari Direktör Ross Haselhurst, bu ortaklığın potansiyelini anımsattığını ve Betist Giriş Gaming Limited’den anında kazanılan oyunların portföyünün “hemen çıkıp çıkacağını” söyledi.

Haselhurst’un ifadesi okundu…

“Her zaman harika oyunlarla platformumuzu geliştirmeyi hedefliyoruz ve Betist Giriş Gaming Limited’in yüksek kaliteli başlıklardan oluşan portföyü, [Play platformumuz] için mükemmel bir uyum sağlıyor.”

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.