1. Ana Sayfa
  2. Betebet

Ice Ice Yeti artık Betebet City ortakları aracılığıyla yaşıyor

Ice Ice Yeti artık Betebet City ortakları aracılığıyla yaşıyor
+ -

Çevrimiçi slot hayranları Betebet City tarafından en son başlıktaki yeti’ye dikkat etmelidir. 15 Kasım’da piyasaya sürülen Ice Ice Yeti, makaralarda ve kürklü yaratıklarda donmuş buz bloklarıyla dolu heyecan verici bir kış temasına sahip. 5 × 7 oyun, 8820x üzerinde multiplier ile, 16.000’den fazla kazanma yolu sunuyor. Küçük yaratıkların kızgın Yeti’yi uyandırmaya çalıştığı donmuş kar yığınlarıyla dolu bir vadiye seyahat edin.

Özel özellikler:

Buz Buz Yeti birçok özel özellik ile doludur. Örneğin Yeti Shake’yi al. Ana oyun sırasında rastgele tetiklenen oyuncular, iki ile on arasında buz buldukları pozisyonları kıracak ve aktif olacaklar. Buz Buz Respins özelliğini tetiklemek için aktif pozisyondaki makaraları Yeti Wild. Yeti, oyundaki aktif alanı artırmak için iki ila üç buz bloğunu kırar ve daha büyük ödüller kazanmanıza yardımcı olur.

Reçineler sırasında oyuncular, makaralarda bir veya daha fazla yapışkan sembol varsa daha fazla dönüş kazanırlar. Yapışkan bir sembol, kazanan kombinasyonu artıracak veya Yeti Wild olacaktır. Özellik bittiğinde ödemeler oyunda bu turdan değerlendirilir.

Betebet Şehrine Göre…

Şirketin Ürün Sahibi Per Lindheimer, yeni oyunu şu şekilde açıkladı: Kış geliyor ve Buzlu Yeti bu karanlık ve soğuk günlerde sizi eğlendirmek için burada. Bu oyun gerçekten her tür oyuncu için keşfedilecek bir şey var; Yeti avı başladı! Ice Ice Yeti, oyun deneyimine eğlenceli ve heyecan katmak için yapıldı ve emin oyuncuların gizemli Yeti’yle bu eşsiz karşılaşmayı seveceğine eminim! ”

HTML5 Başlığı:

Yeni oyun, Betebet tarafından üretilen tüm içerikler gibi, HTML5’te oluşturulur. Oyun tüm cihazlarda ve en iyi işletim sistemlerinde erişilebilir. Yeni başlık, 20018’deki markanın 12. sürümü ve bu yıl başlatılacak son yeni oyunu işaret ediyor.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.