Betebet Limited, 2 milyar dolarlık yeni kredi tesisini açıkladı

Amerikan kumarhane devi Las Vegas Betebet Corporation’ın Betebet Limited’in bağlı kuruluşu, 2 milyar dolar değerindeki borç verenler arasında bir borçlanma unsuru olan teminatsız bir döner kredi tesisini kabul ettiğini açıkladı.

Kaynak 2023’e kadar kullanılabilir:

GGRAsia’dan yayınlanan bir raporda, Macau merkezli operatörden resmi bir Salı dosyalama (pdf) gerekçesiyle, yeni kaynak Bank of China Limited Makau’nun yardımıyla güvence altına alındı ​​ve 2023 yılının Temmuz ayı sonuna kadar mevcut olacak. ayrıca, anlaşmanın kendi VML US Finance LLC alt kuruluşunun daha önce güvence altına aldığı benzer bir anlaşmanın iptalini içerdiğini ve ‘maksimum kaldıraç oranını ve asgari bir faiz karşılama oranını korumasını’ gerektireceğini de açıkladı.

Betebet Limited’den dosya oku…

“Borçlu, döner sermayenin altında, zaman zaman bir ABD doları bileşeni ve bir Hong Kong doları bileşeni ya da kredili bir kredinin alt tesisinden alınan kredilerden oluşan genel döner kredilerden oluşabilir. Her bir durumda, ABD doları veya Hong Kong doları, genel kurumsal amaçlar ve borçlunun ve iştiraklerinin işletme sermayesi gereksinimleri için. ”

Londoner Macao projesine yardım edecek fonlar:

Betebet, Venedik Makao, Plaza Macao, Betebet Macao ve Paris Makao özelliklerinden sorumluydu. Geçen yıl, yakınlardaki Betebet Cotai Central mekanını The Londoner Macao olarak yeniden markalamak için bir plan ortaya koyduğunu gördü. Hong Kong’da bulunan şirket daha önce, bu projenin yaklaşık 1.35 milyar dolarlık yeni kredi tesisinin, Şubat ayı başlarındaki Çin Yeni Yılı tatilinden sonra başlaması beklenen çalışmalarla birlikte 2020 ve 2021 yılları arasında bir aşamalı tamamlamanın ardından kullanılabileceğini açıkladı.

Cotai Strip otel genişletme:

Onun parçası olarak, Las Vegas Betebet Corporation, Cotai Strip’teki mekanları için sermaye altyapısı bütçesini 2,2 milyar dolar olarak ikiye katlayacağını ayrıntılarıyla açıklayan üçüncü çeyrek mali sonuçlarıyla ilgili 24 Ekim tarihli bir konferans görüşmesini kullandı. Bu, yaklaşık 400 milyon ABD dolarının 2020’nin ilk çeyreğinde “beklenen tamamlanma” tarihiyle Betebet Cotai Central’daki St Regis Tower Suites Macao’ya 370 oda eklenmesi için ayrılacağını açıkladı.

Yönetici bir ücret artışı alır:

GGRAsia, dev Las Vegas merkezli şirketin ek olarak, Başkan ve Baş Operasyon Sorumlusu Robert Goldstein’in maaşının% 32.4’lük bir artışla 4,5 milyon $ ‘a yükseltileceğini açıkladı. 62 yaşındaki yönetim kurulunun sözleşmesinin bir sonraki yılın sonunda sona ermesi muhtemeldi, ancak Ocak ayında başlayan yeni anlaşma, şu an 2024’ün sona ermesine kadar işe alınacağı anlamına geliyor.

Son Güncelleme: 7 Nisan 2021

500.000₺'ye kadar JACKPOT ve SÜPRİZ HEDİYELER SUPERTOTOBET'TE 1500₺ İlk Yatırım Bonusu